Předsevzetí do roku 2018

LIFESTYLE
Dlouho jsem přemýšlela o čem bude můj první článek. A nakonec jsem se rozhodla. Dnes je poslední den roku 2017 a tak jsem se rozhodla pro článek o předsevzetí.
Když se zeptám lidí okolo, jaké předsevzetí si chtěj dát do nového roku, tak je to většinou: Já chci zhubnout, já chci jíst zdravěji, já chci začít cvičit apod. 
Neberte mě zle, nejsou to špatná předsevzetí ale kolik z vás si něco takového řeklo a dodrželo? Proč s tím, že chci zhubnout čekat až na nový rok? Proč radši nezačít hned?
Co takhle si dát nějaké lepší předsevzetí. Nějaké, díky kterému bude život hezčí pro Vás i ostatní.
A co já si tedy dávám za předsevzetí?
Chci trávit více času s kamarády a užívat si každý moment s nimi.
Zbavit se lidí, kteří jsou falešní a ozvou se jen tehdy, když něco potřebují.
Neřešit a nepřemýšlet nad věcmi, které nemohu změnit.
Nestydět se za sebe a nebýt na sebe naštvaná, když udělám nějaké špatné rozhodnutí.
Chci více číst a být více kreativní.
A zde je ještě pár tipů, co si můžete za předsevzetí dát:
1. Naučit se milovat sám sebe. – Podle mě, je to jedna z nejdůležitějších věci, co by jsi měl/a udělat. Budeš pak více šťastná/ý.

 

 

 

2. Vážit si maličkostí. Spousta z nás to nedělá a přitom bychom měli. Měj radost s první sněženky, kterou uvidíš pod sněhovou peřinou. Z povedeného jídla, která jsi se snažil/a uvařit mnohokrát. Měj radost ze svých úspěchu ale i úspěchů jiných.  Protože právě maličkosti, ti udělají každý den mnohem hezčí.

 

3. Utrácet méně za oblečení, které nepotřebuji. – Potřebuješ to tričko, co je právě ve výprodeji? Budeš ho nosit nebo se ti bude válet ve skříni? Tohle by měli být první otázky předtím, než jsi něco vůbec koupíš. Mnoho lidí utrácí denně za oblečení, které si na sebe vezme jednou. Přemýšleli jste někdy, odkud oblečení pochází a kdo ho vyrábí? Modní řetězce pořád přidávají nové a nové oblečení a Vám se tak zdá, že triko, co jste si koupili minulý měsíc už není in. Ale o tom až jindy.
Jaké předsevzetí si dáváte do nového roku vy?
Inspirujete něčím z mého článku?
Všem přeji krásný nový rok plný zážitků, lásky, jídlo a zdraví.
S láskou
Snowflake

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *