Thoughts
Selflove. Sebeláska. Téma, o které se poslední dobou mluví víc a víc. A i já bych vám k tomu chtěla trochu něco říct. Možná trošku víc.
Sebeláska je velmi důležitá. Pokud nebudete spokojeni sami se sebou nebudete šťastný. Nebudete šťastní sami. Nebudete šťastní s někým jiným.
Na světě je mnoho lidí, kteří sebe samotné nemají rádi. Kteří na sobě nesnáší spoustu věcí. Čím víc čtu na internetu a čím víc koukám na youtube, lidé si myslí, že se jedná jen o lidi, kteří mají nadváhu nebo trpí akném. Nebo jsou méně hezčí, než jejich oblíbená herečka/zpěvačka/youtuberka atd.
Pravdou je, že i lidé, kteří jsou krásní jako pohádka se nemají rádi. A právě to si lidé vůbec neuvědomují a ani si to nechtějí připustit.
U sebelásky totiž nezáleží na kráse, váze nebo vaší pleti. Záleží na Vás. Můžete být nejkrásnější na světě a přesto se nenávidět a nebo se můžete milovat i s pár kily na víc. Vše to záleží na Vás a na vaší mysli!
A jak se mít začít rádi? Podle spousty lidí bychom měli změnit to, co na sobě rádi nemáme. Pak už by nám nemělo nic chybět ke spokojenosti a lásce k sobě samému. Doopravdy to tak funguje? Co myslíte?
Já si myslím, že ne. Sama jsem se neměla ráda a to kvůli svým malým prsům. Mohla jsem jít na plastiku a prsa si nechat zvětšit ale neudělala jsem to. Naučila jsem s tím žít. Přijala jsem se taková, jaká jsem. A teď? Miluji svoje malá prsa! Našla jsem si na tom tolik pozitivních věcí. A tak by to mělo podle mě být. Najít tu správnou, pozitivní cestu. Nic nehnat do extrémů. A pomocí malých kroků, lásku k sobě samému najít.
Dlouho jsem přemýšlela, jak svoje typy a myšlenky předat dále a rozhodla jsem se, že každý den přidám na instagram jednu věc, kterou by jste pro sebe mohli ten daný den udělat. Takovou menší ‚challenge“.A možná to nikomu nepomůže a možná jo. Ikdyby jen jednomu člověku to pomohlo, tak by to pro mě byl úspěch. Pokud se rozhodnete zapojit, určitě mě označte a přidejte #zasebelásku.
Můj instagram najdete zde.
A jaký je váš názor na sebelásku?
Máte sami sebe rádi?

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *