NIGHT ROUTINE AFTER HARD WORK WEEK

Beauty
 
 
Tento týden pro mě byl velmi náročný. Každý den jsem vstala, pracovala a šla spát. A taky jsem jedla. Bez jídla bych to totiž nedala vůbec.
A právě takový týden se odráží na mé náladě, pleti a tělu. A dnes mám jediný volný den v tomto týdnu, tak jsem se rozhodla pro takový menší “Spa evening“. A chci se s vámi o to podělit. Třeba to někoho z vás inspiruje. 
Prvně začnu sprchou, kterou mám daleko radši než vanu. Miluji, když mi na tělo dopadají horké kapky vody. Ve sprše použiji sprchový gel z oriflaimu – Northeen glow. Má sladkou vůni, která nebude vyhovovat každému ale já si ji oblíbila. Ráda bych vám vůni nějak popsala ale nevím úplně jak.
Po sprchovém gelu tělu dopřeji peeling. Peeling lehce masíruji po těle rukou nebo použijí epilátor s hlavicí na peeling (Mám Philips satinelle). Teď používám cukrový peeling od Perle Cosmetic. Nevím, co je to za příchuť ale je to ten oranžový. Najdete ho snad v každé drogerce. Voní svěže, po grepfruitu. 
Poté, co vylezu ze sprchy, tak si vyčistím pleť. Používám Čistící pěnící gel EFFACLAR od LA ROCHE-POSAY. Jsem s ním velmi spokojená. Pleť krásně vyčistí. Gel používám každé den ráno a večer. 
Po gelu použiji masku na obličej. Používám PURE CLAY OD L’OREAL PARIS – detoxikační maska. Jsem s ní nejvíc spokojená. Je to moje nejoblíbenější maska. Pleť po ní mám čístou, zbavenou černých teček. A  ikdyž se balení může zdát malé, maska vydrží velmi dlouho, a to ikdyž ji používáte 2-3 týdně.
A teď nově zkouším masku na rty od Balei. Je to maska s celulozou a kyselinou hyaluronovou. Měla by vyhlazovat rty a hydratovat je. Jak ji vyzkouším víckrát, určitě dám vědět, jak funguje. První dojmu jsou docela dobré, tak uvidíme. 
 
Po umytí masky, nanesu na místa, kde mám jizvu nebo nějaký pupínek SUDOCREAM. Pokud hledáte něco, proti jizvám a pupínkům, pořiďte si právě tento krém. Koupíte ho v lékárně nebo v drogérii a není ani moc drahý. Dá se používat až 5x denně. Čím víckrát krém použijete, tím rychleji ty jizvy i pupínky mizí. Teda aspoň mě to tak přijde.
 
 
 
 
A jako poslední použiji krém na obličej od LA ROCHE-POSAY hydreane. Tento krém používám zatím pár dní, tak teprve uvidím, jaký bude. Potřebovala jsem nějaký, který bude více hydratační, protože jak je teď zima mám pleť šíleně vysušenou a právě tento krém mi doporučila paní v lékárně.
 
A nejen pleť ale i celkově tělo mám vysušené . A proto hydratuji tělo a to tělovým krém z oriflaimu, také ze sady Northeen glow. Tělo krásně provoní, hydratuje a ještě se budete příjemně třpytí. 
 
A jako poslední, předtím než si lehnu s  čajem k filmu nebo knížce jsou nehty. Tentokrát jsem se rozhodovala mezi těmito dvěma odstíny. Nakonec jsem ten zelený. Laky jsou od TREND IT UP. Miluji právě jejich laky, protože mají nádherné barvy. A vždy, když jsem v DM drogérii, jeden si odnesu. 
 
Odstín 11 a 33.
 
Tak tohle je moje rutina. Jaká je ta vaše?

 

1 thought on “NIGHT ROUTINE AFTER HARD WORK WEEK”

  1. Je potřeba dopřát si alespoň 1x týdně relax a čas pro sebe. Dopřát tělu klid a odpočinek, který si po celém týdnu v práci rozhodně zaslouží.
    Sudocrem neznám, ale podle toho, jak to popisuješ, si ho asi budu muset koupit. Jizvičky po pupíncích v obličeji mi zůstávají extrémně dlouho a ne a ne se jich zbavit. Takže je to pro mě nová naděje 😀 Díky za tip! A ten tmavě zelený lak vypadá luxusně 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *