Jarní detox s L’orealem

Beauty

Moje pleť je velmi náročná a každý den vyžaduje trošku něco jiného. Někdy je bezchybná, někdy mastná nebo suchá, plná akné a černých teček a někdy je to směs všeho dohromady. Proti černým tečkám a akné bojuji již několik let. A pořád hledám to pravé ořechové. Znáte to někdo?

Protože vím, že nejsem sama, kdo dlouhodobě bojuje proti černým tečkám, tak se chci s vámi podělit o můj “recept“ na to, jak se jich zbavit a který mi momentálně na pleť funguje.

Je to už déle co vyšli masky od L’orealu. O jedné z nich jsem se již několikrát zmiňovala (Ale pořád si myslím, že málo). Mám tedy detoxční masku Pura Clay detox, která je právě pro problematickou pleť s akné. Maska se vyrábí ze tří jílů (kaolin, montmorillonit a marocký jíl), které pleť rozjasňují, elimují nečistoty a maz.

Další produkt v boji proti černým tečkám je cukrový peeling také od L’orealu. Pro černé tečky je určený peeling s příchutí kiwi. Tento peeling voní jako kiwi a i tak trochu chutná (Ano, párkrát nebo možná víckrát jsem ho již ochutnala. A i přesto, že je z něj trochu cítit taková ta uměla chuť, jestli víte, co myslím, tak je skvělý.). Krom toho, že chutná a voní jako kiwi, tak pleť zbaví nečistot a mazu. Bojuje proti černým tečkám a po použití je pleť čistá. Velké plus u toho peelingu je, že se dá použít i na rty, které jsou pak krásně jemné a svěží. V mém případě mi rty přijdou více prokrvené a plnější.

No a právě tato kombinace produktů je dokonalá. Nejdříve použiji peeling, který póry částečně vyčistí. Poté nanesu masku, která vše dočistí a dokončí. Pak už stačí jen hydratovat krémem.

Po použití je pleť čistá a projasněná. Póry jsou zmenšené a pleť je zbavená černých teček. Vše je viditelné hned na první pohled. A samozřejmě to také závisí na pravidelnosti. Masku používám 3 týdně a peeling 1-2. Záleží na mé pleti a na tom, co si žádá.

L’oreal Paris

Doufám, že vám tento článek pomůže. Určitě mi dejte vědět dolů do komentářů. A pokud máte nějaké typy na černé tečky, šup sem s nimi. Ráda je vyzkouším!

S láskou,

Snowflower

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *