NEOBLÍBENCI

Beauty

Na mém blogu najdete zatím samé pozitivní názory na beauty produkty, oblečení i knížky. A tak mi přijde, že Vám dávám iluzi o tom, že vše, co zkusím je perfektní a plní svůj účel. Ale tak to samozřejmě není. Proto jsem se rozhodla věnovat jeden článek produktům, které mi nevyhovují.
Berte to jen jako můj osobní názor a moje zkušenosti s těmito produkty. Každý jsme jiný a to, co nevyhovuje mě, může vyhovat milionu jiným.

Got2b fresh it up suchý šampon od Schwarzkopf.

Tento suchý šampony je snad jeden z nejhorších, co jsem kdy měla.  Výrobek je určený na vytvoření objemu a očištění. Po půl hodiny jsem měla vlasy bez objemu a po hodině opět mastné. A to je přesně to, co od suchého šampónu nechcete. Jediná pozitivní věc na tomto produktu je jeho vůně. Je velmi příjemná, sladká.

GARNIER pure active 3v1 s aktivním uhlím proti černým tečkám

Tento produkt byl hodně lidmi doporučovaný a byly na něj samé pozitivní ohlasy. A to znamenalo, že ho musím vyzkoušet. Jak jinak že? . Produkt slibuje viditelnou redukci černých teček – věc, se kterou už velmi dlouho bojuji (momentálně zatím úspěšně, více zde.). A boj s černými tečkami byl právě důvod, proč jsem ho zkusit chtěla. Dá se použít jako peeling, maska nebo čistící gel. Já ho používala jako čistící gel. Každý den jsem ho použila na vlhkou pleť asi po dobu 4-5 týdnů. Pleť se mi ale výrazně zhoršila. Měla jsem více pupínku po obličeji a černé tečky také nemizeli. Takže za mě určitě palec dolů.

La Roche-Posay – Hydreane riche

Tuto zimu jsem měla pleť výrazně suchou, poté začala i loupat. Zašla jsem tedy do lékárny a zeptala se, zda by mi mohli doporučit nějaký krém pro suchou pleť se sklonem k akné. Lékárnice mi doporučila právě tento. Byla jsem z něj nadšená. Prvních pár dní fungoval skvěle. Po pár dnech však pleť byla zase suchá. Kromě tzv. T-zóny, která se začala mastit. Pro smíšenou pleť tento krém za mě určitě není. Mohl by však sedět normální pleti.

Rivel de Loop slupovací pleťová maska z Rossmana

Maska na obličej, která slibuje čistit pleť do hloubky pórů, odstranit přebytečný maz a jiné nečistoty. Výsledkem je čistá a jasná pleť. Po použití nevidím bohužel žádný rozdíl. Pleť byla stejná s póry i černými tečkami. Nebylo patrné ani zmenšení pórů. Takže za mě určitě ne.

Určitě bych produktů našla více ale rozhodla jsem se jen pro ty, co mám ještě doma.

Dejte mi vědět dolů do komentářů, jaké produkty nevyhovují Vám!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *