Oblíbenci za únor a březen

Beauty Fashion LIFESTYLE

Je neděle. Já sedím doma a kreslím. Fotím fotky k článkům. A teď píšu. A jím. Ale to dělám pořád. A když tak teď píšu, uvědomuji si, jaká ostuda jsem, že píšu oblíbence teprve teď. Tento měsíc je překrásně venku a tak se snažím být převážně tam.Občas mi to také nešlo, protože jsem musela pracovat i doma. Veřte mi, že pracovat, když je tak krásně venku vůbec není jednoduché.

Teď zpátky k článku. Únor byl dost krátký a navíc šíleně rychle utekl. Nemyslíte? A nejen, že byl krátký ale ani jsem nějak nenakupovala a měla jsem spíše špatnou náladu a celkově i dny. Takové ty, kdybych nejradši strávila celý měsíc v posteli a vylezla si z ní jen pro jídlo a sem tam na záchod.

Myslím, že to každý z nás zná. Proto v tomto článku budou oblíbenci za únor i březen.

Jako první věc o které vám chci říct, je knížka Rychleji mluvit nedokážu od  Lauren Graham. Tato knížka nechytne úplně každého. Pokud nejste fanouškem Gilmorových děvčat a Lauren Graham, tak ji asi ani nečtěte. Lauren zde popisuje svůj život od dětství.Najdete tu její začátky a postup její kariérou. A vše to popisuje svým vtipným způsobem. (Tedy alespoň mě to přijde vtipné ale není tomu tak u každého.) Je to psáno právě jejím jedinečným stylem a to právě dodává knížce ten správný nádech.

Z kosmetiku tu mám více oblíbenců. Uhádnete jaké? O jednom z nich jsem Vám již několikrát psala.

Hádali jste suger scrub s příchutí kiwi od L’oreálu? Ano? Tak to vyhráváte zlatého bludišťáka. O tomto produktu jsem se již zmiňovala. Najdete o něm více zde a zde.

A jako druhý produktu je suchý šampón od Batiste – plus. Panebože. Tento suchý šampón je skvělý. Po použití mají vlasy celý den objem a nejsou mastné. Dělá vlasy takové “tvrdší“ a to se právě těm mým jemným moc libí. Ale nemusí se to úplně každému líbit, protože díky tomu nejsou lehce vlasy pročesat prsty. Víte, co myslím? Za mě je ale super a já ho doporučuji snad každému!

A poslední oblíbencem z kosmetiky je korektor Match Perfection od Rimmel London. Korektor krásně kryje kruhy pod očima. Vydrží na kůži cca 8 hodin, poté začne trošku šupinkovatě (je to vůbec slovo?). A kůžičku pod oči nevysušuje a to je kromě krytí u korektorů také velmi důležité.

Odstín 010 Ivory

Oblíbená vůně pro tyto dva měsíce je Northern Glow z Orifleimu. Vůně je velmi sladká a těžší, takže určitě nebude vyhovovat každému. Hlavními složkami vůně je lískové dřevo a červená růže.

Seriálovým oblíbencem pro tyto měsíce je Life sentece. Je to rodinný seriál u kterého si odpočinete. Seriál je o holce, která  má od 15ti rakovinu a  léčí se. Nakonec se smíří s tím, že umře a začne si užívá posledních pár měsíců života. Potká svoji životní lásku, kterou si po velice krátké chvíli vezme. Najednou jí doktoři řeknou, že je vyléčená a ona pomalu zjišťuje, jak to vlastně chodí ve světě, když je člověk zdraví. Kromě toho poznává člověka, kterého si doopravdy vzala a to, co doopravdy má rád. Navíc v tomto seriálu hraje Lucy Hale, kterou má moc ráda.

Riverdale on Instagram: “Rain or shine, she’s ready to live. @cw_lifesentence starring @lucyhale premieres Wednesday, March 7 on The CW! #LifeSentence”

Pinterest

Můj oblíbený kousek oblečení za tyto dva měsíce je růžová mikina ze zootu. Mikina je z velmi příjemného a teplého materiálu. Jediné, co mi vadí na mikině, je otvor na prostrčení hlavy, který je šíleně malý. Pokud si chcete obléct mikinu, když máte culík nebo jste nějak učesaní, máte smůlu.

 

A ještě bych Vám chtěla říct pár písničkách, které jsem si za poslední dva měsíce moc oblíbila. Jsou to:

Sofian Medjmedj & Ben Cristovao – TV SHOWS
Ben Cristovao ft. Mária Cirová – Padám
Reago ft. Patricie – Blíž 
Snad se Vám dnešní článek líbil. Určitě mi dejte vědět co čte, posloucháte a na co koukáte. Ráda se inspiruji.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *